Головна сторінка
Віртуальна подорож
Раритети
Леся Українка: студії
Літературне краєзнавство
Кримська муза
Музейна тераса
Ялта українська
Меценати музею
Як нас знайти
Музей розшукує
Гостьова книга
Кримський Форум
 Стежки

газета "Кримська світлиця"

Українське життя в Севастополі

Музей Лесі Українки в Ялті
оголошує VІ літературний конкурс для молоді
"КРИМСЬКА ПЛЕЯДА"

Мета конкурсу: знайти і відзначити юні обдарування, котрі випробовують свої творчі сили українською мовою в різних куточках Криму та за його межами.

Основний мотив конкурсу 2004 року: "Довго я не хотіла коритись весні…" (Леся Українка)

Умови конкурсу: Неопубліковані твори, мета яких розкрити світосприйняття нинішньої молодої людини, двобій між полоном почуття та сумнівами, між оптимізмом та скепсисом, - вірші, оповідання, нариси, новели, поетичні переклади з кримськотатарської, російської, англійської та інших європейських мов - надсилати до 15 лютого 2004 року за адресою: 98600 Музей Лесі Українки, вул. Катерининська, 8, м. Ялта, АР Крим або ж електронною поштою (E-mail: svk@yalta.crimea.ua). Обов'язково вказати своє ім'я та прізвище, вік, домашню адресу.

Визначення переможців: Надіслані твори буде розглядати компетентне журі в складі членів Спілки письменників України та дипломантів минулих років. Переможці будуть визначатись у трьох номінаціях (поезія, проза, переклад) у віковій групі від 14 до 21 року.
До уваги колишніх дипломантів конкурсу: ваші роботи будуть розглядатись поза конкурсом.

Відзнаки: Переможці конкурсу будуть відзначені дипломами, пам'ятними жетонами та грошовими преміями в розмірі 30-50 гривень. Вручення відзнак пройде в ялтинському музеї Лесі Українки на святі "Сім струн", приуроченому Дню народження поетеси, у лютому 2004 року.

Вимоги до конкурсних робіт: Твори, що подаються на конкурс, повинні бути набрані комп'ютерним способом. Обсяг прозового твору - не більше 5 аркушів. В номінації "Поезія" подавати не менше 5 віршів. Переклади (не менше 2-х) присилати разом з віршем-оригіналом відповідною мовою, обов'язково вказавши автора та джерело тексту.

Ласкаво просимо до участі в конкурсі!

Конкурсні роботи приймаються до 15 лютого 2004 року
Кращі твори конкурсантів будуть будуть подані на на сайт Музею Лесі Українки та опубліковані в газеті "Кримська світлиця"


"ПЛЕЯДА-2000"

Музей Лесі Українки в Ялті
(Відділ Ялтинського державного об'єднаного історико-літературного музею)


Збірка творів переможців літературного конкурсу "Кримська плеяда", присвяченого 129-м роковинам Лесі Українки, видана за сприяння Фундації імені Івана Багряного у Ялті в 2000 р.

ЗМІСТ

Переднє слово
Положення

ПОЕЗІЯ
Ольга Афоніна
Ольга Кравченко
Надія Павленко

ПРОЗА
Дмитро Новохатський
Катерина Нічик
Юлія Кияниця

ПЕРЕКЛАДИ
Ольга Задорожна
Ольга Афоніна

Конкурс знавців життя і творчості Лесі Українки складний,
а переможці отримують нагороди на святі "Сім муз".

Артур Цикалюк ЧОТИРИ ПОРИ ЛЮБОВІ

Дарія ПРОЦЕНКО Поетичний цикл "Мобільні поезії".

Головна сторінка Віртуальна подорож Раритети Леся Українка: студії Літературне краєзнавство Кримська муза Хроніка Фестиваль "Лесина осінь" Конкурс "Кримська плеяда" Ексклюзив-театр "Сім муз" Студентський клуб "Апостол" Музей кобзарського мистецтва Українська школа Громадське життя Меценати музею Музей розшукує Гостьова книга Кримський Форум