Головна сторінка
Віртуальна подорож
Раритети
Леся Українка: студії
Літературне краєзнавство
Кримська муза
Музейна тераса
Ялта українська
Меценати музею
Як нас знайти
Музей розшукує
Гостьова книга
Кримський Форум
 


Стежки

Адреса Музею Лесі Українки:
Вулиця Катерининська , 8 (ІІ поверх)

Вулицю Катерининську, на якій знаходиться Музей Лесі Українки, слід було би назвати "Вулицею Муз". Вона простягнулася невеликою стрічкою між гамірною Набережною і зеленою вулицею Чехова. І кожний ошатний будинок на ній - дихає історією, нагадує славетні імена митців, зберігає оригінальну архітектуру кінця ХІХ - початку ХХ століття.
А особливо манить око будівля, споруджена у мавританському стилі, з жовтими дерев'яними балконами, що розташована за пам'ятником Лесі Українки. Саме в ній, на другому поверсі, знаходиться Музей Лесі Українки.

Добиратись до Музею можна двома шляхами:

Тролейбусом № 1 (або автобусом, маршрутним таксі) доїхати до зупинки Морська, яка знаходиться на вул. Кірова. Від неї спуститись в бік моря до вул. Чехова (паралельна вул. Кірова), від № 11 якої вниз до моря прямує вул. Катерининська. Орієнтиром повороту на Катериниську може служити банк.
Дорога від тролейбусної зупинки займе у вас 7-8 хвилин.

Пішки до Музею, або ж з морського причалу, треба йти Набережною до ресторану на воді у вигляді корабля "Золоте руно. Арго" (інший орієнтир - центр дитячих розваг), де повернути на вул. Катерининську, яка бере свій початок під прямим кутом до Набережної.
Відстань між "Арго" та Музеєм складає 250 м.

Ласкаво просимо!

Ми завжди будемо раді Вам!


Переглянути більшу мапу


Зимовий режим роботи
з 10-00 до 17-30
Вихідні – понеділок, вівторок

Літній режим роботи
з 11-00 до 18-30
Вихідний – понеділок

Вxідна плата
для дорослих - 12 грн.
для дітей - 8 грн

Екскурсійне обслуговування - 20 грн (група від 1 до 25 осіб)

Виставка - 2 грн.

Фото та відеозйомка - 5 грн

тел. музею: (0654) 32-55-25

Головна сторінка Віртуальна подорож Раритети Леся Українка: студії Літературне краєзнавство Кримська муза Хроніка Фестиваль "Лесина осінь" Конкурс "Кримська плеяда" Ексклюзив-театр "Сім муз" Студентський клуб "Апостол" Музей кобзарського мистецтва Українська школа Громадське життя Меценати музею Музей розшукує Гостьова книга Кримський Форум